خانه / آموزش / مسائل جنسی / پرده بکارت دختر 18 ساله خبرساز شد !!!
 پوشاک مردانه لاکچری ارزان

پرده بکارت دختر 18 ساله خبرساز شد !!!

پرده بکارت-parde bekarat dokhtar +18پرده بکارت

پرده بکارت دختر 18 ساله

طی چند سال اخیر اقدامات نامناسب و خودفورشی در اینترنت رواج پیدا کرده است و بسیاری از دختران به بهانه های مختلف اقدام به خود فروشی به این روش کرده اند ، در تازه ترین اخبار در این خصوص یک دختر 18 ساله روسی که نامش فاش نشده است در اقدامی عجیب پرده.بکارت خود را در یک سایت اینترنتی به حراج گذاشته و آن را به مبلغ حدود 28 هزار دلار فروخته است.

در متن قرارداد وی آمده است که بعد از پرداخت مبلغ به صورت نقدی توسط شخص خریدار وی شب را در هتلی که به همین منظور رزرو شده است در کنار شخص خریدار خواهد بود . علیرغم انتقادات شدید از فروش پرده.بکارت پلیس این کشور میگوید تا زمانی که عمل خلاف قانون رخ نداده است نمیتواند در این امر دخالتی داشته باشد.

این دختر در توجیه کارش میگوید: شدیدا به پول احتیاج دارم بنابراین اقدام به فروش پرده بکارت با ارزش ترین چیزی که دارم کرده ام و این کاری طبیعی است که هرکس مشکل مالی دارد انجام میدهد.

وی مبلغ 3100 دلار به عنوان مبلغ پایه در نظر گرفته بود و این حراجی در مدت یک روز به پایان رسید. اگرچه این مسئله بسیار شرم آور و غیر طبیعی است اما پلیس اصرار دارد که هیچ جنایتی رخ نداده و این کار خلاف قوانین نیست.

 

پرده-بکارت دختر زدن پرده-بکارت دختر جوان ایرانی ترمیم رایگان پرده-بکارت آزمایش پرده-بکارت دختر بدون نیاز به دکتر مدل پرده-بکارت دختر خونریزی پرده-بکارت پاره شدن پرده-بکارت عکس پرده-بکارت دختر ایرانی فیلم زدن پرده_ بکارت دختر خوشگل ایرانی پرده_بکارت 18+

2 دیدگاه

  1. Found your report really fansinaticg without a doubt. I truly experienced reading through it and you make rather some great points. I am going to bookmark this internet site for that future! Relly fantastic article.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد